Team "Polish Anglers NI" zajmuje 3 miejsce w zawodach "International Cross Border Peace Cup 2016". W tym roku gospodarze łowiska przejęli prowadzenie. Nie udało nam się zająć pierwszego miejsca , tak jak było to w poprzednim roku. Były to zawody 24-godzinne. Niebywale ciężko było złowić rybę, każda ryba była na "wagę złota".Płoć i krasnopiórka to ryby ,które dawały wszystkim punkty. Impreza była wspaniale przygotowana. Łowisko, katering , miejsce na namioty, przyczepę kampingową. Wszystko to było idealnym miejscem na spędzenie długiego czasu na tych zawodach, w gronie wspaniałych wędkarzy. Czas zleciał błyskawicznie, a impreza ta będzie zapamiętana przez długi czas. Wielkie gratulacje dla zawodników naszego Teamu, którzy wzięli udział w zawodach.Daniel Cechowicz, Artur Bojczewski, Tomasz Rzońca , Krystian Dabioch (Junior) Mariusz Pełka, Dariusz Kobrzyński, Sebastian Zadranowicz, Dominik Pełka (Junior) 
- Daniel Cechowicz,Mariusz Pełka otrzymali dodatkową nagrodę za największą wagę ryb w drużynie.
- Krystian Dabioch i Dominik Pełka stanęli na podium za największą wagą ryb w kategorii Juniorskiej. Fantastyczna moc polskiej druzyny. 
GRATULACJE !! 
Wszyscy klubowicze otrzymali bezpłatnie od klubu :zanęty (Dragon Team), robaki, akcesoria, oraz pokryta została opłata za zawody dla każdego startującego klubowicza Polish Anglers NI. 
Dzięki polskiemu sklepowi "Baracuda Fishing Tackle" mieliśmy najlepszy polski asortyment na tych zawodach.